S$B YOMOWOMO CASH CARD DIGITAL INTELLECTUAL PROPERTY SYSTEM PROGRAM PURCHASE = 10% COMMISSION OF FACE VALUE OF YOMOWOMO CASH CARD PURCHASE VALUE
THIS IS COMPOUNDING COMMISSIONS ALONG WITH MEMBER PARTICIPATION = LOTS OF EARNED COMMISSIONS WITH LITTLE PHYSICAL EFFORT AT ALL!!!!
- $5 S$B YOMOWOMO CASH CARD = $.50 COMMISSION
- $20.00 S$B YOMOWOMO CASH CARD = $2 COMMISSION
- $100 S$B CASH CARD = $10.00 COMMISSION
- $1000 S$B YOMOWOMO CASH CARD = $100.00 COMMISSION
- $5000 S$B CASH CARD = $500.00 COMMISSION
- $7,500.00 S$B YOMOWOMO CASH CARD = $750.00 COMMISSION
- $9,999.00 S$B YOMOWOMO CASH CARD = $999.00 COMMISSION
SELF PROMOTE BY SENDING A MESSAGE TO ALL OF THE MEMBERS IN DIRECT MESSAGING SYSTEM AT YOMOWOMO.COM AND SEE HOW MANY PARTICIPANTS WANTS TO TAKE PART IN PURCHASING FOR THEMSELVES AND EARNING A COMMISSION.
AND THE WONDERFUL PART IS AFTER 20 COMMISSION PAYING PURCHASES TAKE PLACE AS A RESULT OF YOUR SELF PROMOTION THE SELF PROMOTERS PURCHASE PRICE WILL BE 100% REIMBURSED BACK TO THE ORIGINATING SELF PROMOTER. AN, THIS WILL OCCUR WITH EVERY SELF PROMOTER IN THE SELF PROMOTION LINK.
COMMISIIONS WILL START COMING AT YOU FROM EVERYWHERE ALONG WITH HAVING 100% YOMOWOMO CASH CARD VALUE TO USE TO MAKE PURCHASES AT THE PARTICIPATING RETAIL LOCATIONS WHO IS SPONSORING THE YOMOWOMO CASH CARD ONE PURCHASED.
MONEY,MONEY, MONEY, MONEEEEEEEEEEYYYYYY, MONEY.......
SIMPLE COMPOUNDING AT ITS BEST
STARTING WITH $.01 AND MULTIPLYING IT BY 2 AND THEN MULTIPLYING EVERY TOTAL BY 2 AS MANY TIMES AS ONE WANTS
THIS IS COMPOUNDING!!!!!!!
TAKE YOUR OWN CALCULATOR AND ADD IT UP YOURSELF USING THE MULTIPLYING COMPOUNDER OF 2 AND WATCH FOR YOURSELF
- $.01 x 2 = $.02
- $.02 x 2 = $.04
- $.04 x 2 = $.08
- $.08 x 2 = $.16
- $.16 x 2 = $.32
- $.32 x 2 = $.64
- $.64 x 2 = $1.28
- $1.28 x 2 = $2.56
- $2.56 x 2 = $5.12
- $5.12 x 2 = $10.24
- $10.24 x 2 = $20.48
- $20.48 x 2 = $40.96
- $40.96 x 2 = $81.92
- $81.92 x 2 = $163.84
- $163.84 x 2 = $327.68
- $327.68 x 2 = $655.36
- $655.36 X 2 = $1,310.72
- $1,310.72 x 2 = $2,621.44
- $2,621.44 x 2 = $5,242.88
- $5,242.88 x 2 = $10,485.76
- $10,485.76 x 2 = $20,971.52
- $20,971.52 x 2 = $41,943.04
- $41,943.04 x 2 = $83,886.08
- $83,886.08 x 2 = $167,772.16
- $167,772.16 x 2 = $335,544.32
- $335,544.32 x 2 = $671,088.64
- $671,088.64 x 2 = $1,342,177.28
- $1,342,177.28 x 2 = $2,684,354.56
- $2,684,354.56 x 2 = $5,368,709.12
- $5,368,709.12 x 2 = $10,737,418.24
THE ABOVE COMPOUNDING EQUATION YOU CAN ADD IT UP YOURSELF TO SEE IF THE NUMBERS ADD UP THE SAME WAY. THE RESULTS ARE GOING TO BE THE SAME OVER AND OVER AND OVER.
REMEMBER YOU ARE STARTING OUT WITH A SINGLE PENNY.
YOMOWOMO.COM IS THE MLM-NETWORK MARKETING PLATFORM THAT HAS BEEN CREATED TO ALLOW FOR ALL PARTICIPANTS TO ADD UP ONES POTENTIAL IN ADVANCE ON PAPER AND THEN ONE CAN POTENTIALLY CREATE THE SAME RESULTS WHEN ONE SELF PROMOTES ALL PERSONAL PURCHASES AND THEN WELCOMES ALL PARTICIPANTS TO POTENTIALLY DO THE SAME OVER AND OVER AND OVER, POTENTIALLY.
POTENTIAL IS EVERYWHERE WITH YOMOWOMO.COM THE REALITY PLATFORM ALLOWS FOR ALL POTENTIALS TO BE PUT INTO ACTION WITH NO STRINGS ATTACHED.
MEMBERSHIP IS FREE FOREVER AND INSTRUCTIONS ON HOW TO USE YOMOWOMO.COM WILL FOREVER BE FREE TO MEMBERS AND NON MEMBERS ALIKE, FOREVER AND EVER......
CREATING VALUE THROUGH SELF PROMOTION CAN POTENTIALLY CREATE GENERATIONAL WEALTH FOR EVER AND EVER.